SIT9156AC-1B3-25E156.250000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT9156AC-1B3-25E156.250000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT9156AC-1B3-25E156.250000
Descriere
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Referință client
Descriere detaliată
156.25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscilator 2,5V Activare/dezactivare 6-SMD, Fără derivație
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Curent - Alimentare (Max)
69mA
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
6-SMD (3,2x2,5)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ieșire
LVPECL
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
2,5V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
35mA
Stabilitate frecvență
±50ppm