SIT8924BM-71-33E-16.000000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT8924BM-71-33E-16.000000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT8924BM-71-33E-16.000000
Descriere
MEMS OSC XO 16.0000MHZ SMD
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SIT8924BM-71-33E-16.000000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Curent - Alimentare (Max)
4,8mA
Pachet dispozitiv furnizor
4-PQFN (2x1,6)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
4,5mA
Stabilitate frecvență
±20ppm