SIT8924BM-71-18E-33.333333
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT8924BM-71-18E-33.333333-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT8924BM-71-18E-33.333333
Descriere
MEMS OSC XO 33.333333MHZ LVCMOS
Referință client
Descriere detaliată
33.333333 MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscilator 1,8V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SIT8924BM-71-18E-33.333333 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Curent - Alimentare (Max)
4,5mA
Pachet dispozitiv furnizor
4-PQFN (2x1,6)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
4,3mA
Stabilitate frecvență
±20ppm