SIT8924BM-21-33E-12.000000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT8924BM-21-33E-12.000000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT8924BM-21-33E-12.000000
Descriere
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Curent - Alimentare (Max)
4,8mA
Pachet dispozitiv furnizor
4-PQFN (3,2x2,5)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Număr produs de bază
Stabilitate frecvență
±20ppm