SIT8924BAL73-33N-8.000000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT8924BAL73-33N-8.000000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT8924BAL73-33N-8.000000
Descriere
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL
Referință client
Descriere detaliată
8 MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscilator 3,3V – 4-SMD, Fără derivație
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Curent - Alimentare (Max)
4,8mA
Pachet dispozitiv furnizor
4-PQFN (2x1,6)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Număr produs de bază
Stabilitate frecvență
±50ppm