SIT8924AA-72-33E-50.000000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT8924AA-72-33E-50.000000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT8924AA-72-33E-50.000000
Descriere
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Referință client
Descriere detaliată
50 MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±25ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
4,8mA
Rezonator de bază
Valori nominale
AEC-Q100
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Activare/dezactivare
Pachet dispozitiv furnizor
4-PQFN (2x1,6)
Ieșire
LVCMOS, LVTTL
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)