SIT8924AA-12-33E-100.000000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT8924AA-12-33E-100.000000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT8924AA-12-33E-100.000000
Descriere
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
Referință client
Descriere detaliată
100 MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±25ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Curent - Alimentare (Max)
4,8mA
Rezonator de bază
Valori nominale
AEC-Q100
Pachet dispozitiv furnizor
4-PQFN (2,5x2)
Ieșire
LVCMOS, LVTTL
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)