SIT8021AI-J4-18S-2.048000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT8021AI-J4-18S-2.048000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT8021AI-J4-18S-2.048000
Descriere
MEMS OSC XO 2.0480MHZ LVCMOS SMD
Referință client
Descriere detaliată
2.048 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscilator 1,8V Standby (putere redusă) 4-UFBGA, CSPBGA
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
130µA
Pachet/cutie
4-UFBGA, CSPBGA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-CSP (1,54x,84)
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,033" l (1,54mm x 0,84mm)
Ieșire
LVCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V
Stabilitate frecvență
±100ppm