SIT8008BI-81-33E-100.000000X | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SIT8008BI-81-33E-100.000000X |
Descriere | MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 100 MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Gamă de tracțiune absolută (APR) – |
Prod. | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Serie | Lățime de bandă spectru extins – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Alimentare (Max) 4,5mA |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezonator de bază | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip | Pachet/cutie 4-SMD, Fără derivație |
Frecvență | Pachet dispozitiv furnizor 4-PQFN (7x5) |
Funcție Activare/dezactivare | Mărime/Dimensiune 0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm) |
Ieșire HCMOS, LVCMOS | Înălțime - Montat (Max) 0,039" (1,00mm) |
Tensiune - Alimentare 3,3V | Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max) 4,2mA |
Stabilitate frecvență ±20ppm |