SIT8008AI-71-33E-100.000000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT8008AI-71-33E-100.000000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT8008AI-71-33E-100.000000
Descriere
MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS
Referință client
Descriere detaliată
100 MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă
Curent - Alimentare (Max)
4,5mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-PQFN (2x1,6)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ieșire
HCMOS, LVCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
4mA
Stabilitate frecvență
±20ppm