SIT8008AI-22-33S-50.000000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT8008AI-22-33S-50.000000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT8008AI-22-33S-50.000000
Descriere
MEMS OSC XO 50.0000MHZ H/LV-CMOS
Referință client
Descriere detaliată
50 MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscilator 3,3V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă
Curent - Alimentare (Max)
4,5mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-PQFN (3,2x2,5)
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ieșire
HCMOS, LVCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
4,3µA
Stabilitate frecvență
±25ppm