SIT3907AI-CF-25NH-81.920000X
Numărul produsului DigiKey
1473-1116-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1473-1116-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1473-1116-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT3907AI-CF-25NH-81.920000X
Descriere
MEMS OSC DCXO 81.9200MHZ LVCMOS
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
81.92 MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscilator 2,5V – 6-SMD, Fără derivație
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
34mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
6-SMD (5x3,2)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Ieșire
LVCMOS, LVTTL
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
2,5V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±10ppm