SIT3521AI-2C133-GG98.280000X
Numărul produsului DigiKey
1473-30887-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1473-30887-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1473-30887-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT3521AI-2C133-GG98.280000X
Descriere
MEMS OSC XO 98.2800MHZ LVDS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
98.28 MHz XO (Standard) LVDS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare Plăcuță expusă 10-VQFN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SIT3521AI-2C133-GG98.280000X Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
±150ppm
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
79mA
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 10-VQFN
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
10-QFN (5x3,2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Ieșire
LVDS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
58mA