SIT1602BI-72-33S-12.000000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT1602BI-72-33S-12.000000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT1602BI-72-33S-12.000000
Descriere
MEMS OSC XO 12.0000MHZ H/LV-CMOS
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscilator 3,3V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±25ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
4,5mA
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Standby (putere redusă)
Pachet dispozitiv furnizor
4-PQFN (2x1,6)
Ieșire
HCMOS, LVCMOS
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)