SIT1566AI-JV-18E-32.768E
Numărul produsului DigiKey
1473-31295-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1473-31295-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1473-31295-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT1566AI-JV-18E-32.768E
Descriere
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Descriere detaliată
32.768 kHz TCXO LVCMOS Oscilator 1,8V – 4-UFBGA, CSPBGA
Modele EDA/CAD
SIT1566AI-JV-18E-32.768E Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
5,3µA
Pachet/cutie
4-UFBGA, CSPBGA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-CSP (1,54x,84)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,033" l (1,54mm x 0,84mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±3ppm