SIT1552AI-JF-DCC-32.768E
Numărul produsului DigiKey
1473-1375-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1473-1375-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT1552AI-JF-DCC-32.768E
Descriere
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz TCXO LVCMOS Oscilator 1,5V – 3,63V – 4-UFBGA, CSPBGA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SIT1552AI-JF-DCC-32.768E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Curent - Alimentare (Max)
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-UFBGA, CSPBGA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-CSP (1,54x,84)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,033" l (1,54mm x 0,84mm)
Ieșire
LVCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Tensiune - Alimentare
1,5V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±10ppm