SIT1552AI-JE-D14-32.768E
Numărul produsului DigiKey
SIT1552AI-JE-D14-32.768E-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT1552AI-JE-D14-32.768E
Descriere
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ NANODRV
Descriere detaliată
32.768 kHz TCXO NanoDrive™ Oscilator 1,5V – 3,63V – 4-UFBGA, CSPBGA
Modele EDA/CAD
SIT1552AI-JE-D14-32.768E Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Vrac
Curent - Alimentare (Max)
1,52µA
Pachet/cutie
4-UFBGA, CSPBGA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-CSP (1,54x,84)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,033" l (1,54mm x 0,84mm)
Ieșire
NanoDrive™
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Tensiune - Alimentare
1,5V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±5ppm