SIT1533AI-H4-D13-32.768G
Numărul produsului DigiKey
1473-1314-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1473-1314-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1473-1314-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT1533AI-H4-D13-32.768G
Descriere
MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz XO (Standard) NanoDrive™ Oscilator 1,5V – 3,63V – 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SIT1533AI-H4-D13-32.768G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
1,4µA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,2)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Ieșire
NanoDrive™
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Tensiune - Alimentare
1,5V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±100ppm