SIT1533AC-H5-DCC-32.768G
Numărul produsului DigiKey
1473-1515-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1473-1515-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1473-1515-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT1533AC-H5-DCC-32.768G
Descriere
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Descriere detaliată
32.768 kHz XO (Standard) LVCMOS Oscilator 1,5V – 3,63V – 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
SIT1533AC-H5-DCC-32.768G Modele
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,2)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Ieșire
LVCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Tensiune - Alimentare
1,5V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
+75ppm