SIT1533AC-H5-DCC-32.768E | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SIT1533AC-H5-DCC-32.768E |
Descriere | MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 32.768 kHz XO (Standard) LVCMOS Oscilator 1,2V – 3,63V – 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SIT1533AC-H5-DCC-32.768E Modele |
Categorie | Gamă de tracțiune absolută (APR) – |
Prod. | Temperatură de funcționare -10°C – 70°C |
Tip | Pachet/cutie 4-SMD, Fără derivație |
Frecvență | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (2x1,2) |
Funcție – | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm) |
Ieșire LVCMOS | Înălțime - Montat (Max) 0,024" (0,60mm) |
Tensiune - Alimentare 1,2V – 3,63V | Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max) – |
Stabilitate frecvență ±75ppm | Număr produs de bază |