SIT1532AC-J5-AA3-32.768E poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
SiTime
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
SiTime
În stoc: 0
Fișă de date
32.768 kHz XO (Standard) NanoDrive™ Oscilator 1,2V – 3,63V – 4-UFBGA, CSPBGA
BLE power savings part 2
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
SIT1532AC-J5-AA3-32.768E
Numărul produsului DigiKey
1473-30155-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1473-30155-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT1532AC-J5-AA3-32.768E
Descriere
MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SIT1532AC-J5-AA3-32.768E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Curent - Alimentare (Max)
1,3µA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-UFBGA, CSPBGA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-CSP (1,54x,84)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,033" l (1,54mm x 0,84mm)
Ieșire
NanoDrive™
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Tensiune - Alimentare
1,2V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±75ppm