TANGO24/1M/SMAM/S/RP/17
Numărul produsului DigiKey
TANGO24/1M/SMAM/S/RP/17-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TANGO24/1M/SMAM/S/RP/17
Descriere
RF ANT 2.4GHZ PUCK RP-SMA MALE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz Bluetooth, WLAN, Zigbee™ Profil redus Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz 3dBi Element tip tată RP-SMA Montare panou
Categorie
VSWR
1,5
Producător
Siretta Ltd
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
3dBi
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Terminație
Element tip tată RP-SMA
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Tip montare
Montare panou
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz
Înălțime (Max)
0,591" (15,00mm)
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz