TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19
Numărul produsului DigiKey
TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19
Descriere
RF ANT 2.4GHZ/5.5GHZ PUCK RP-SMA
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz, 5,5GHz Bluetooth, WLAN, Zigbee™ Profil redus Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz, 5,1GHz – 5,9GHz 5dBi Element tip tată RP-SMA Montare panou
Categorie
VSWR
1,7
Producător
Siretta Ltd
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
5dBi
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Terminație
Element tip tată RP-SMA
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
Bandă lată
Tip montare
Montare panou
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz, 5,5GHz
Înălțime (Max)
0,906" (23,00mm)
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz, 5,1GHz – 5,9GHz