MIKE3A/3M/SMAM/S/S/17
Numărul produsului DigiKey
MIKE3A/3M/SMAM/S/S/17-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MIKE3A/3M/SMAM/S/S/17
Descriere
RF ANT 1.575GHZ MOD SMA MALE ADH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,575GHz GPS Modul Antenă RF – 28dB Element tip tată SMA Adeziv, Magnetic
Categorie
VSWR
2
Producător
Siretta Ltd
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
28dB
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Terminație
Element tip tată SMA
Familie/Standard RF
Navigație
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Tip montare
Adeziv, Magnetic
Frecvență (Centru/bandă)
1,575GHz
Înălțime (Max)
0,669" (17,00mm)