DELTA19/X/SMAM/S/S/35
Numărul produsului DigiKey
DELTA19/X/SMAM/S/S/35-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DELTA19/X/SMAM/S/S/35
Descriere
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR MALE 18MM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Scripete, Drept Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz 0dBi Element tip tată SMA Suport conector
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pierdere la retur
Producător
Siretta Ltd
Amplificare
0dBi
Ambalaj
Vrac
Putere - Max
1 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Terminație
Element tip tată SMA
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz
Tip montare
Suport conector
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz
Înălțime (Max)
0,748" (19,00mm)