ASMG010X113S17
Numărul produsului DigiKey
ASMG010X113S17-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ASMG010X113S17
Descriere
COAX CBL U.FL TO SMA 3.9"
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale U.FL (UMCC) la SMA Cablu coaxial D.E. 1,13mm 3,937" (100,00mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip montare conector secundar
Suspendat liber (în linie)
Producător
Siretta Ltd
Caracteristică de montare conector secundar
Ambalaj
Pungă
Lungime
3,937" (100,00mm)
Stare piesă
Activ
Tip cablu
Cablu coaxial D.E. 1,13mm
Stil
U.FL (UMCC) la SMA
Impedanță generală
50 Ohms
Conector principal
Conector Jack SMA
Frecvență - Max
6 GHz