AG5724-LPB-15TR
Numărul produsului DigiKey
5061-AG5724-LPB-15TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
AG5724-LPB-15TR
Descriere
ISOLATED POE PD MODULE 24V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoE (Power over Ethernet) izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 1A 40V - 57V Intrare
Modele EDA/CAD
AG5724-LPB-15TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Eficiență
88,6%
Tip
Modul PoE (Power over Ethernet) izolat
Grad
Număr de ieșiri
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
40V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
57V
Pachet/cutie
Modul 6-SMD
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,25" L x 0,80" l x 0,46" Î (31,8mm x 20,3mm x 11,8mm)
Tensiune - Ieșire 2
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 3
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 4
Agenție de aprobare
Curent - Ieșire (Max)
1A
Număr standard
Putere (wați)
24 W