SUOST-15-0505
Numărul produsului DigiKey
595-SUOST-15-0505TR-ND - Bandă și mosor (TR)
595-SUOST-15-0505CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
595-SUOST-15-0505DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SUOST-15-0505
Descriere
UNIV OFFLINE SMTXFMR2X
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Drivere cu Leduri, SMPS c.a./c.c. Pentru Pentru convertoare c.a./c.c. Transformator SMPS – Izolație 60 – 150kHz Montare pe suprafață
Categorie
Tensiune - Izolație
Producător
Signal Transformer
Inductanță la frecvență
1,5mH la 100kHz
Serie
Frecvență
60 – 150kHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Grad
Tip
Pentru convertoare c.a./c.c.
Calificare
Aplicații
Drivere cu Leduri, SMPS c.a./c.c.
Tip montare
Montare pe suprafață
Chipset destinat
Mărime/Dimensiune
0,811" L x 0,654" l (20,60mm x 16,60mm)
Producător chipset
Înălțime - Montat (Max)
0,531" (13,50mm)
Tensiune - Primară
125 – 375V