6SL32203YE480UF0
Numărul produsului DigiKey
3473-6SL32203YE480UF0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
6SL32203YE480UF0
Descriere
G120X IP20 380...480V 132KW FSF
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Variator de frecvență 400 – 480V 338A 132000 W Cu montare pe carcasă
Categorie
Curent - Ieșire
338A
Producător
Siemens
Putere electrică - Sarcină
132000 W
Serie
Tensiune - Alimentare
380 – 480V c.a.
Ambalaj
Cutie
Interfață
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-20°C – 45°C
Tensiune - Sarcină
400 – 480V