3SU11500BB201FA0
Numărul produsului DigiKey
3473-3SU11500BB201FA0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3SU11500BB201FA0
Descriere
PUSHBUTTON. RED
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare DPST-NO/NC Standard Montare panou, Frontal
Modele EDA/CAD
3SU11500BB201FA0 Modele
Categorie
Tip dispozitiv de acționare
Rotund, Buton
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Roșu
Serie
Tip, culoare iluminare
Ambalaj
Cutie
Tensiune iluminare (nominală)
Stil terminație
Bornă cu șurub
Tip montare
Montare panou, Frontal
Protecție la infiltrare
IP66/IP67/IP69K - Protejat împotriva prafului, rezistent la apă, impermeabil
Tip
Standard
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Circular - 22,30mm diam.
Funcție de comutare
Pornit-mamă, Oprit-mamă
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Valoare nominală curent (Amp)
10A (c.a./c.c.)
Durată de funcționare mecanică
10,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.a.
500 V
Durată de funcționare electrică
10,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
500 V