3SU11030AB703FA0
Numărul produsului DigiKey
3473-3SU11030AB703FA0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3SU11030AB703FA0
Descriere
ILLUMINATED PUSHBUTTON. CLEAR
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator cu buton de apăsare DPST-NO/NC Standard, Iluminat Montare panou, Frontal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3SU11030AB703FA0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip dispozitiv de acționare
Rotund, Buton
Prod.
Culoare - Dispozitiv de acționare/Capac
Transparent
Serie
Tip, culoare iluminare
Led, Alb
Ambalaj
Cutie
Tensiune iluminare (nominală)
110V c.a.
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Bornă cu arc
Tip montare
Montare panou, Frontal
Protecție la infiltrare
IP66/IP67/IP69K - Protejat împotriva prafului, rezistent la apă, impermeabil
Tip
Standard, Iluminat
Caracteristici
Circuit
Dimensiuni decupare panou
Circular - 22,30mm diam.
Funcție de comutare
Pornit-mamă, Oprit-mamă
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Valoare nominală curent (Amp)
10A (c.a./c.c.)
Durată de funcționare mecanică
3,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.a.
500 V
Durată de funcționare electrică
10,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
500 V