3RT23161AP00
Numărul produsului DigiKey
3473-3RT23161AP00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3RT23161AP00
Descriere
CONTACTOR RES S00 18A 230VAC 4NO
Descriere detaliată
Contactor 4PST-NO (4 de formă A) 18 A 230V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
195,5V c.a.
Ambalaj
Cutie
Timp de funcționare
35 ms
Tensiune bobină
230V c.a.
Timp eliberare
13 ms
Formă contact
4PST-NO (4 de formă A)
Putere bobină
24,3VA
Valoare nominală contact (Curent)
18 A
Rezistență bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.