3RT20231CL243MA0 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Siemens
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Siemens
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 10
În stoc: 4
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 9 A 230V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
3RT20231CL243MA0
Numărul produsului DigiKey
3473-3RT20231CL243MA0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3RT20231CL243MA0
Descriere
CONTACTOR S0 9A 230VAC 2NO/2NC S
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
3RT20231CL243MA0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
195,5V c.a.
Ambalaj
Cutie
Timp de funcționare
40 ms
Tensiune bobină
230V c.a.
Timp eliberare
16 ms
Formă contact
3PST-NO (3 de formă A)
Putere bobină
67VA
Valoare nominală contact (Curent)
9 A
Rezistență bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.