3RT20161AN61
Numărul produsului DigiKey
3473-3RT20161AN61-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3RT20161AN61
Descriere
CONTACTOR S00 9A 200VAC 1NO SCRW
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 9 A 200 – 220V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Categorie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Producător
Siemens
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
170V c.a.
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de revenire
Stare piesă
Activ
Material contact
Tip montare
Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Timp de funcționare
35 ms
Tensiune bobină
200 – 220V c.a.
Timp eliberare
14 ms
Formă contact
3PST-NO (3 de formă A)
Putere bobină
26,4VA
Valoare nominală contact (Curent)
9 A
Rezistență bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.