3RA22201FD240BB4
Numărul produsului DigiKey
3473-3RA22201FD240BB4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3RA22201FD240BB4
Descriere
STARTER REV FB S0 3.5-5A 24VDC S
Descriere detaliată
Demaror motor, Reversibil 24V c.c. Alimentare 3,6A 690V Sarcină
Modele EDA/CAD
3RA22201FD240BB4 Modele
Curent - Ieșire
3,6A
Putere electrică - Sarcină
2240 W
Serie
Tensiune - Alimentare
24V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C
Tip control/acționare
Demaror motor, Reversibil
Tensiune - Sarcină
690V