T-WORK9000-160-160-1.0
Numărul produsului DigiKey
3153-T-WORK9000-160-160-1.0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T-WORK9000-160-160-1.0
Descriere
THERM PAD 160MMX160MM BRN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Plăcuță termică Maro 160,00mm x 160,00mm Pătrat Adeziv – ambele părți
Categorie
Adeziv
Adeziv – ambele părți
Producător
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Căptușeală, suport
Serie
Culoare
Maro
Ambalaj
Tavă
Rezistivitate termică
Stare piesă
Activ
Conductivitate termică
20W/m-K
Utilizare
Conductibil termic
Durată de depozitare
120 luni
Tip
Plăcuță pentru umplerea spațiilor goale, Foaie
Început durată de depozitare
Data expedierii
Formă
Pătrat
Temperatură depozitare/refrigerare
Temperatura camerei
Contur
160,00mm x 160,00mm
Depozit DigiKey
Grosime
0,0390" (0,991mm)