2R090TB-5
Numărul produsului DigiKey
5789-2R090TB-5TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
2R090TB-5
Descriere
GDT 90V 10KA 2 POLE TH 5.5*6MM
Referință client
Descriere detaliată
Tub evacuare gaze 90 V 10000A (10kA) ±20% 2 Pol Orificiu străpuns
Categorie
Curent descărcare impuls (8/20 µs)
10000A (10kA)
Producător
Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Toleranță
±20%
Serie
Număr de poli
2
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Închidere la defecțiune
Nu
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Descărcare disruptivă c.c. (Nom)
90 V