LS027B7DH01
Numărul produsului DigiKey
425-2907-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LS027B7DH01
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT - 2.7"
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD Reflectorizant – TFT – Monocrom Serial 2,7" (68,58mm) 400 x 240
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Fără retroiluminare
Producător
Sharp Microelectronics
Pixeli puncte
400 x 240
Ambalaj
Tavă
Interfață
Serial
Stare piesă
Activ
Culori grafică
Tip afișare
TFT – Monocrom
Culoare de fundal
Mod afișare
Reflectorizant
Dimensiune puncte
Ecran tactil
Pas puncte
0,15mm l x 0,15mm Î
Dimensiune diagonală ecran
2,7" (68,58mm)
Număr produs de bază
Suprafață de vizualizare
58,80mm l x 35,28mm Î