SHT40I-HD1B-R2
Numărul produsului DigiKey
1649-SHT40I-HD1B-R2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1649-SHT40I-HD1B-R2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1649-SHT40I-HD1B-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SHT40I-HD1B-R2
Descriere
INDUSTRIAL HUMIDITY AND TEMP SEN
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de umiditate și umezeală 0 – 100% UR I2C ±2,5% UR 4 s Montare pe suprafață
Categorie
Acuratețe
±2,5% UR
Producător
Sensirion AG
Timp de răspuns
4 s
Serie
Sensibilitate
40mV/%RH
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip senzor
Umiditate, Temperatură
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Interval de umiditate
0 – 100% UR