SHT40I-HD1B-R2 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SHT40I-HD1B-R2 |
Descriere | INDUSTRIAL HUMIDITY AND TEMP SEN |
Termen de livrare standard al producătorului | 8 săptămâni |
Referință client | |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Acuratețe ±2,5% UR |
Producător Sensirion AG | Timp de răspuns 4 s |
Serie | Sensibilitate 40mV/%RH |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tensiune - Alimentare 4,5V – 5,5V |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip senzor Umiditate, Temperatură | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Interval de umiditate 0 – 100% UR | Pachet/cutie Plăcuță expusă 4-WDFN |