SSF67B50B200
Numărul produsului DigiKey
725-1199-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SSF67B50B200
Modele EDA/CAD
SSF67B50B200 Modele
Nivel acționare comutator
1,969", 7,874" (50mm, 200mm)
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
135°C
Valoare nominală tensiune
120V c.c., 240V c.a.