SSF67A25B250
Numărul produsului DigiKey
SSF67A25B250-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SSF67A25B250
Modele EDA/CAD
SSF67A25B250 Modele
Categorie
Curent
600 mA
Nivel acționare comutator
0,984", 9,842" (25mm, 250mm)
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
135°C
Tip ieșire
Comutator (2) (flotor unic)
Valoare nominală tensiune
120V c.c., 250V c.a.