SSF67A25B225
Numărul produsului DigiKey
725-1318-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SSF67A25B225
Modele EDA/CAD
SSF67A25B225 Modele
Categorie
Curent
600 mA
Nivel acționare comutator
0,984", 8,858" (25mm, 225mm)
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
135°C
Tip ieșire
Comutator (2) (flotor unic)
Valoare nominală tensiune
120V c.c., 250V c.a.