SSF67A25B125
Numărul produsului DigiKey
725-1136-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SSF67A25B125
Descriere
SENSOR LEVEL LIQ SWITCH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SSF67A25B125 Modele
Categorie
Curent
600 mA
Nivel acționare comutator
0,984", 4,921" (25mm, 125mm)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
135°C
Tip ieșire
Comutator (2) (flotor unic)
Valoare nominală tensiune
120V c.c., 240V c.a.