SSF67A25B100
Numărul produsului DigiKey
725-1135-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SSF67A25B100
Descriere
SENSOR LEVEL LIQ SWITCH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SSF67A25B100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
600 mA
Producător
Sensata Technologies, Inc.
Gravitate minimă specifică lichidului
0.8
Serie
Nivel acționare comutator
0,984", 3,937" (25mm, 100mm)
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Montare panou, Filet M16x2
Stare piesă
Activ
Material - Carcasă și prismă
Oțel inoxidabil 316
Tip
Lichid
Temperatură de funcționare
135°C
Tip ieșire
Comutator (2) (flotor unic)
Valoare nominală tensiune
120V c.c., 240V c.a.