DAT200-24
Numărul produsului DigiKey
725-1362-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DAT200-24
Descriere
RELAY REED SPST-NO 3A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Releu cu lamelă SPST-NO (1 de formă A) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DAT200-24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Producător
Sensata Technologies, Inc.
Stil terminație
Pin PC
Serie
Valoare nominală etanșare
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de acționare
20V c.c.
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 4
Tip montare
Orificiu străpuns
Timp de funcționare
6 ms
Tensiune bobină
24V c.c.
Timp eliberare
1 ms
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Valoare nominală contact (Curent)
3 A
Material contact
Tungsten (W)
Tensiune de comutare
2500V c.a., 2500V c.c. – max.
Rezistență bobină
780 Ohms
Curent bobină
31 mA