PM2260D95V
Numărul produsului DigiKey
CC2274-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PM2260D95V
Descriere
RELAY SSR 600V 95A PNL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor cu semiconductori SPST-NO (1 de formă A) 95 A 48 – 600V Cu montare pe carcasă Bornă cu șurub
Modele EDA/CAD
PM2260D95V Modele
Curent de sarcină
95 A
Serie
Tensiune - Intrare
4 – 32V c.c.
Tensiune - Sarcină
48 – 600V