PM2260A95V
Numărul produsului DigiKey
PM2260A95V-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PM2260A95V
Descriere
RELAY SSR 600V 95A PNL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor cu semiconductori SPST-NO (1 de formă A) 95 A 48 – 600V Cu montare pe carcasă Bornă cu șurub
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PM2260A95V Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip ieșire
AC, Traversare zero
Producător
Sensata-Crydom
Curent de sarcină
95 A
Serie
Tensiune - Intrare
90 – 280V c.a./c.c.
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Sarcină
48 – 600V