GNR25BCZ este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Sensata-Crydom
În stoc: 4
Fișă de date
Similar
Crouzet
În stoc: 1
Fișă de date
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) 3PST-NO (3 de formă A) Modul
GNR25BCZ
GNR25BCZ
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
GNR25BCZ
Numărul produsului DigiKey
646-1027-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GNR25BCZ
Descriere
SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-600V
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune - Sarcină
48 V ~ 600 V
Prod.
Curent de sarcină
25 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-20°C – 80°C
Stare piesă
Inactual
Pachet/cutie
Tip montare
Șină DIN
Pachet dispozitiv furnizor
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CE, CSA, cURus, TUV
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC, Traversare zero
Calificare
Tensiune - Intrare
90 – 140V c.a.