DR22C60D32VJ
Numărul produsului DigiKey
172-DR22C60D32VJ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DR22C60D32VJ
Descriere
SSR RELAY, DIN RAIL MOUNT 22.5MM
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) –
Categorie
Tensiune - Sarcină
48 V ~ 600 V
Prod.
Curent de sarcină
32 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu arc
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Agenție de aprobare
CE, cURus, EMC, IEC, TUV
Tip ieșire
AC, Traversare zero
Calificare
Tensiune - Intrare
4 – 32V c.c.